PRO PARTNERY

HR klub VŠE je studentský spolek působící na Fakultě podnikohospodářské Vysoké školy ekonomické v Praze.  Každým rokem roste a oslovuje stále více studentů napříč fakultami a organizacemi, pro které již od roku 2012 organizuje akce ke zlepšování pracovního prostředí v České republice.

Vysokoškolské období je o seznamování, poznávání nových lidí, spolupráci, zábavě, ale hlavně o hledání cesty, po které se v kariéře vydáme. Pomáháme našim členům nalézt to nejlepší zaměstnání a našim partnerům získat toho nejlepšího zaměstnance.

HR Klub VŠE pomáhá svým členům profesně a osobnostně růst a svým partnerům umožňuje na tomto růstu participovat a získávat zajímavé možnosti, jak zlepšit svoje pracovní prostředí.

PROČ SE STÁT NAŠÍM PARTNEREM?

Projekty, které zlepšují svět

Jsme otevřeni vymýšlení nových projektů a konceptů ve studentském prostředí s podporou Vaší firmy, které pomohou zlepšit svět okolo nás.

Spolupráce

Poskytujeme Vám prostor nabízet stáže, trainee programy a nebo jiné zajímavé volné pozice pro studenty a rádi k Vám nasměřujeme správné lidi.

Propagace na každém místě

Velký zásah mezi studenty napříč všemi obory, Váš produkt se může mimo jiné objevit i na našich sociálních sítích a stát se i součástí našich akcí.