PRO STUDENTY

Jsme studentská organizace založená studenty, která působí na Fakultě podnikohospodářské Vysoké školy ekonomické v Praze, a to již od roku 2012. Náš spolek sdružuje lidi napříč obory a specializací a vytváří tím místo, kde se protíná akademický život s tím společenským. Realizujeme projekty nejen pro lidi zajímající se o personalistiku, ale i mimo ni. Pořádáme workshopy, přednášky, konference či darování krve na VŠE. 

Našim hlavním cílem je propojovat studenty s lidmi z praxe a zvyšovat povědomí o aktuálních otázkách v pracovním prostředí a pomáhat široké veřejnosti na ně nalézat odpovědi. 

Jsme ale především spolek, který je otevřený všem lidem, kteří chtějí po náročném dni zažít trochu zábavy a poznat zajímavé lidi, a to jak formálně, tak i neformálně.

PROČ BÝT JEDNÍM Z NÁS?

Možnost zlešpovat svět

Pokud chceš měnit prostředí okolo sebe a vidět výsledky, HR Klub VŠE je to pravé místo pro Tebe. Vzhledem k tomu, že jsme pod záštitou FPH a našimi partnery jsou VŠE či Česká spořitelna, není problém uskutečňovat smysluplné nápady, které zlepší náš život na VŠE, ale i mimo něj. Změň s námi svět.

Informace z první ruky

Členství V HR Klubu VŠE Ti umožní se dozvědět o každé akci na VŠE jako první. Budeš vědět nejen o workshopech, přednáškách, konferencích a spoustě dalších akcích, které pořádáme spolu s partnery, ale i o akcícich, které pořádá někdo jiný. S námi Ti už nic neuteče.

Kamarádi, kteří tu jsou pro Tebe

V HR Klub VŠE děláme nejen věci, které zlepšují pracovní prostředí v České republice, ale hlavně jsme skvělá parta kamarádů, která si každou akci chceš užít naplno, a po akci někdy zajít na dobré čepované pivo, či na sklenku moravského vína. Přijď mezi nás a určitě nebudeš litovat.